KONST / Litografier / Färglitografi 11482521
nr 1148 2521
Färglitografi
Anders Laurén, Skärgård, 1985, signerad och numrerad 29/150, svanar, motivet: 41x100
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:19:29
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)